BAYİ KONSEPTİMİZ


Öztadım Çiğköfte bayilik konseptimiz fiyat dengesini korur. Sizi üzmeden en düşük bütçe ile en yüksek verimi almanızı sağlar.

BELGE VE SERTİFİKA NEDEN GEREKLİ


ÜRETİM GÜVENCESİ


Öncelikli olarak belge sahibi olmak işletme açısından düzenli ve kurallara uygun br üretim sağlar. Bu da üretim kalitesini artırır. Üretim kalitesi artan firma müşteri açısından her zaman öndedir.

TEMİZ ÜRETİM


Temiz üretim gıda sektörünün olmazsa olmazıdır. Gıda sektörünün bir parçası olan çiğköfte sektörü bu konuda en hassa olan alanlardan birisidir. Üretimdeki en küçük bir temizlik sorunu gün içinde bekleyen ürünlerde sorunlara yol açar. Bu yüzden sertifikalı üretim bunu denetimini kolaylaştırır. Devamlılık sağlar.

GÜVENLİ ÇİĞKÖFTE BAYİLİĞİ


Toptan çiğköfte sektörünün en önemli sorunlarından birisi bayilerle olan ilişkilerdir. Bayi üreticisine güvenmezse aradaki ticari ilişkiler olumsuz etkilenir. Bu nedenle bayilerin kendilerini güvende hissetmeleri o üreticinin üretimine verdiği ciddiyetle belirlenir. Bu da belge ve sertifikaların tam olması ile sağlanır. Böylece son kullanıcı belge sertifikaları da görecek ve güvenle alışveriş yapacaktır.