HAKKIMIZDA


"Öztadım Çiğköfte, toptan çiğköftenin ucuz ve kaliteli adresi..."


image

ÜRETİM POLİTİKAMIZ


Öztadım Çiğköfte olarak çiğköfte bayiliği verdiğimiz bayilerimize herzaman en iyisini sunmaya çalışıyoruz.

Şirketimiz 2005 yılında kurulan bir gıda firması olup, o günlerden günümüze bir çiğköfte üreterek hizmet vermektedir. Firmamız prensip olarak her zaman kalite ve hijyenden yana olmuştur.

Öztadım Çiğköfte ürettiği bütün ürünlerini gıda mühendisleri nezaretinde organik olarak, titizlikle üretmektedir. Ürünler el değmeden üretilir. Sadece halkımız yerken dokunabilir.

Amacımız bugünde olduğu gibi kaliteli iş politikamızla, sağlam adımlarla geleceğe ilerlemektir. Her zaman en iyisini sizlere en uygun fiyata ulaştırmak temel hedefimizdir. Hedefimizden hiç şaşmadık ve başardık.

HER ZAMAN TEMİZ VE KALİTELİ ÜRETİM


2005 yılında kurulan Öztadım Çiğköfte, sektörde kaliteli, sağlıklı ve lezzetli çiğköfte üretimi yapmayı kendisine hedef belirlemiştir. %100 yerli gıda ürünleri kullanılarak yapılan Öztadım Çiğköfte, katkısız ve titiz üretimi ile dikkat çekiyor.

Öztadım Çiğköfte Türk standartları ile tam uyumlu TSE onaylı malzemeleri kullanmaktadır. Artan bayi sayısıyla hergün büyüyen Öztadım Çiğköfte, uygun şartlarla çiğköfte bayilik hizmeti veriyor.

Öztadım Çiğköfte her zaman en iyi kalite, en temiz üretim parolası ile üretim yapar. Hedefimiz herkesin kaliteli çiğköfteyi ucuza tüketmesi.

Çiğköfte üretimi titizlik ister. Öztadım Çiğköfte üretiminin her aşamasını büyük bir titizlikle yapar. Çünkü biliyoruz ki gıda işi şakaya ihmale gelmez.

Müşterisine kaliteli çiğköfte satmak isteyen herkes Öztadım Çiğköfte'den bayilik alabilir. Toptan çiğköfte üretimi konusundaki tecrübelerimizi değerli bayilerimizle paylaşıyoruz. Bayilerimiz az yatırım ile çok kazanmanın tadına varacaklar.

Siz de ücretsiz çiğköfte bayiliği almak istiyorsanız firmamıza başvurarak çiğköfte satışına bir an önce başlayabiliriniz.