BAYİLİK ŞARTLARIMIZ


Çiğköfte bayisi olup avantajlarımızdan yararlanmak için çok fazla şartımız yok. Önemli olan müşterilerinize karşı güleryüzlü olmak. Temiz çalışıp işine sahip çıkmaktır. Verdiğimiz her bayi artık Öztadım Çiğköfte ailesinin bir parçasıdır.

ÇİĞKÖFTE DÜKKANI NASIL OLMALI?


Ortalama olarak 15 ile 50 m2 lik bir dükkan yeterlidir. Çok büyük bir yer olmasına gerek yoktur. Ama en azından 15 m2 lik bir dükkan olmalıdır. ÖZel durumlarda bizimle görüşünüz.

ÇİĞKÖFTE BAYİLİĞİ ALDIĞIM DÜKKAN NEREDE OLMALIDIR?


Merkezi yere yakınlık, konum ve işleklik müşteri potansiyeliniz açısından önem arzeder. Bu nedenle bu kritere dikkat etmeniz günlük satış cironuzu etkileyecektir. Az kira vereyim ucuza dükkan bulayım anlayışı genellikle düşük cirolara yol açar. Bu nedenle dükkan yeri konusunun üzerinde önemle durmakta fayda vardır.

KURUMSAL ÇALIŞMAYA UYGUNLUK!


Öztadım Çiğköfte kurumsal bir firmadır. Bu nedenle bütün malzemelerin temini firmamız tarafından yapılmaktadır. Kurumsal firma anlayışı gereğince Öztadım Çiğköfte bayisine her türlü sarf malzemesini de temin eder.

MÜŞTERİ İLETİŞİMİ ÇOK ÖNEMLİDİR!


Ticaretin insan ilişkilerine dayalı olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu nedenle bayimizin mutlak suretle müşteri ilişkilerine önem vermesi, satışlarında dürüstlük, temizlik ve güleryüz presibinden vazgeçmemeleri temel şarttır.

TEMİZLİK KURALLARINA UYUM SAĞLANMALIDIR!


Temizliğin insanlar için ne denli önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle gıda sektöründe özellikle bu konu aşırı önemlidir. Bayimiz bu konuda hassa olmalı, yeşillik, limon, tezgah gibi unusurları sürekli temiz tutmalıdır.